Od ponad 17 lat specjalizujemy się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów racic u bydła. Jako członek Krajowego Stowarzyszenia Korektorów i Terapeutów Racic przykładamy olbrzymią uwagę do jakości wykonywanych usług. Swoim działaniem krzewimy wiedze i przyczyniamy się do poprawy dobrostanu zwierząt w zakresie korekcji, terapii i pielęgnacji racic u bydła co potwierdza otrzymany certyfikat KSKiTR.

Jako specjalista do korekcji racic u bydła w województwie warmińsko-mazurskim stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody polecane przez profesorów i wykładowców najlepszych uczelni weterynaryjnych w kraju. Bazując na nowoczesnym i przystosowanym to tego typu zabiegów sprzęcie mam pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie, czego efektem jest zdrowe bydło.

Na co dzień sprawuję opiekę na kilkunastoma tysiącami sztuk bydła u lokalnych i zaprzyjaźnionych hodowców, którzy przekonali się jak ważne jest dbanie o prawidłowy rozwój i stan racic. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy mieć pewność, że bydło pozostanie zdrowe i silne a my unikniemy niepożądanych skutków ubocznych złego stanu racic jak spadku wydajności mleka, brakowaniem lub trudności z zacieleniem.

Firma Bobiński posiada niezbędne ubezpieczeni gwarantując pełną odpowiedzialność cywilną.

Regularna korekcja racic (2, 3 razy w ciągu roku) pomaga ustrzec się
od niepożądanych skutków zaniedbań